درباره افرنگ

درباره افرنگ
شرکت افرنگ در سال 1382 با هدف فعالیت در حوزه چاپ و تبلیغات آغاز به کار کرد.

فعالیت های این مجموعه در سه حوزه اصلی خلاصه می شود:
1- خدمات طراحی گرافیک شامل طراحی نشانه، طراحی اوراق اداری، بیلبورد، پوستر و بروشور
2- خدمات چاپ و پس از چاپ شامل: چاپ افست، سلفون مات و براق، دایکات و لترپرس
3- خدمات مشاوره ای شامل مشاوره مارکتینگ، گسترش بازار و مشاوره جهت کمپین تبلیغاتی
4- چاپ کارت های اطلاعات متغیر با پوشش اسکرچ از جمله: کارت های قرعه کشی، کارت های تلفن و اینترنت، کارت های حامل رمز و اطلاعات محرمانه، کارت اسکرچ و کارت سریال
در بخش چاپ، شرکت افــــرنگ مجهز به سیستم های مدرن و به روز می باشد و با اتکاء به قدرت خلاقیت و تخصص پرسنل خود قادر به خلق آثــــار بدیـع می باشد. در حال حاضـر شـرکت افرنگ در زمینه تولید کارت های اینترنت و تلفن (دبیت کارت ها) و کارت های قرعه کشی اسکرچ‌دار جزء معدود مجموعه‌هایی است که قادر به تولید کارت های مذکور می باشد.

درباره آرم افرنگ:

آرم افرنگ از نوع لوگوتایپ (خط نگاری) است. این آرم با الهام استادانه از خط زیبای نستعلیق توسط آقای دکتر فوأد ترشیزی در سال 1383 طراحی شد.
رنگ سازمانی شرکت افرنگ، قرمز است. رنگ قرمز نماد زندگی، هیجان، شور و شوق است. رنگ قرمز، رنگ عشق، خون و آتش است. رنگ قرمز در میان رنگ ها بیشترین درخشندگی را دارد و نمایان ترین رنگ است که اشاره تلویحی به کاربرد و اثر تبلیغات دارد.
رنگ دوم که در ترکیب رنگ سازمانی افرنگ به کار می رود رنگ خاکستری و سفید است. رنگ خاکستری نمایان گر اصالت و وقار است. و به نوعی متوازن کننده ی هیجانات رنگ قرمز است و به آن اعتبار و اعتلاء می بخشد.
درباره افرنگ
درباره افرنگ
 درباره افرنگ
درباره افرنگ
درباره افرنگ
چاپ کارت رمزدار 
خدمات افرنگ
خدمات افرنگ
چاپ کارت رمزدار